Sprzątanie obiektów

Oferujemy usługi uporządkowania lokali z wielkogabarytowych śmieci, odpadów, przywracając należyty stan sanitarny lokalu mieszkalnego lub magazynowego.

  • sprzątanie po melinie
  • sprzątanie po niewygodnych lokatorach
  • sprzątanie fekaliów z rozlanego szamba
  • sprzątanie po pękniętych rurach

Usuwamy z lokali zanieczyszczenia zarówno biologiczne jak i przedmioty stałe (krzesła, tapczany, stoły, szafy, itp.). Wedle życzenia Klienta podstawiamy i wywozimy kontener z odpadami komunalnymi.

Przeprowadzamy dezynfekcję lokalu łącznie z usunięciem i utylizacją materiałów biologicznie aktywnych np. krew i inne wydzieliny, które mogłyby zawierać żywe drobnoustroje chorobotwórcze lub ich toksyny oraz inne formy zdolne do przenoszenia materiału genetycznego.

Posiadamy certyfikaty ukończenia wielu szkoleń na temat preparatów myjących i dezynfekujących oraz metod ich zastosowania.

Przed przystąpieniem do wykonania zlecenia wymagamy pisemnej zgody Klienta na usunięcie z mieszkania/lokalu przedmiotów wyszczególnionych w zleceniu oraz na ewentualną potrzebę zerwania podłóg - możliwość ustalenia po usunięciu nieczystości zalegających na podłogach i konsultacji z Klientem.

Po zakończonej pracy wystawiamyzaświadczenie, w którym opisane są środki użyte do czyszczenia, wskazane pozwolenia dopuszczające te środki do użytku oraz czas działania na powierzchnię i dawkę, której użyto.

certyfikowana kadra

Certyfikowana kadra

Stale podnosimy nasze kwalifikacje i zdobywamy certyfikaty aby sprostać nawet najsurowszym wymaganią naszych klientów

atestowane środki

Atestowane środki

Korzystamy tylko z atestowanych środków. Zapewnia to 100% pewność i bezpieczeństwo.

kompleksowa praca

Kompleksowa praca

Współpracujemy z klientem na wielu płaszczyznach, służąc mu naszym doświadczeniem i starając się znaleźć najlepsze rozwiązania nawet dla bardzo nietypowych sytuacji.