Sprzątanie po zwłokach - usuwanie materiału biologicznego

Profesjonalne usuwanie zanieczyszczeń w miejscu znalezienia zwłok oraz miejsc skrajnie zanieczyszczonych.

Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem mieszkań, domów oraz obiektów po zwłokach zarówno po śmierci naturalnej jak i zabójstwach, samobójstwach czy przypadkach losowych. Usuwamy zanieczyszczenia pochodzenia organicznego takie jak płyny ustrojowe lub tkanki.

Mamy świadomość, że sytuacja z którą zostajecie Państwo zderzeni często bardzo niespodziewanie jest trudna, a jednocześnie wymaga szybkich reakcji ze względu nie tylko na nieprzyjemny zapach rozkładu zwłok ale również bardzo niebezpieczne dla człowieka substancje, które mogą prowadzić do szybkiego zatrucia osób znajdujących się w otoczeniu. Na miejsce zdarzenia docieramy niezwłocznie po zgłoszeniu, świadomi, że profesjonalna firma to jedyny sposób na likwidację groźnych bakterii wywołujących choroby u ludzi.

Nasz profesjonalny sprzęt oraz preparaty na których pracujemy zapewniają 100% pewność ochrony i czystości po wykonaniu naszej pracy w miejscu po zwłokach

Dodatkowo usuwamy zanieczyszczenia z miejsc zaniedbanych, np.: 

  • sprzątanie po melinie
  • sprzątanie po niewygodnych lokatorach
  • sprzątanie fekaliów z rozlanego szamba
  • sprzątanie po pękniętych rurach
  • jak również wszelkimi innymi pracami niestandardowymi o podobnym charakterze, wymagającymi fachowej wiedzy oraz profesjonalnego sprzętu.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace związane z usuwaniem zabrudzonych przedmiotów, współpracujemy z firmami specjalizującymi się w utylizacji i przewozie przedmiotów zabrudzonych organicznie. Stosujemy wyłącznie środku w 100% biedegradowalne, posiadające akceptację Ministra Zdrowia oraz Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Wystawiamy zaświadczenie o wykorzystanych środkach, czasie ich działania na podłodze, zastosowanej dawce oraz składzie chemicznym środka czyszczącego.

Koszt usługi ustalany jest indywidualnie w zależności od zakresu prac oraz wielkości zlecenia. Płatności za wykonane usługi dokonywać można gotówką lub przelewem na konto w terminie 14 dni od daty jej wykonania.

certyfikowana kadra

Certyfikowana kadra

Stale podnosimy nasze kwalifikacje i zdobywamy certyfikaty aby sprostać nawet najsurowszym wymaganią naszych klientów

atestowane środki

Atestowane środki

Korzystamy tylko z atestowanych środków. Zapewnia to 100% pewność i bezpieczeństwo.

kompleksowa praca

Kompleksowa praca

Współpracujemy z klientem na wielu płaszczyznach, służąc mu naszym doświadczeniem i starając się znaleźć najlepsze rozwiązania nawet dla bardzo nietypowych sytuacji.