Biozone - 100% Gwarancji zadowolenia

Nasza firma jako jedna z nielicznych w kraju, zajmuje się specjalistycznym czyszczeniem miejsc, w których znaleziono zwłoki.

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem po zwłokach, usuwaniem fekalii oraz innymi usługami sprzątającymi. Oferujemy także kompleksowe usuwaniem nieczystości „trudnych” z lokali takich jak opuszczone domy, mieszkania, lokale zajmowane przez osoby trudniące się tzw. zbieractwem, meliny, itp.

Na życzenie klienta możemy również wyremontować taki lokal np. do sprzedaży.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz dysponujemy odpowiednim sprzętem, to wszystko w połączeniu daje usługi cechujące
się najwyższą jakością.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i pomożemy uporać się z przykrym problemem.

Działamy na zlecenie klientów indywidualnych, policji, prokuratury, wspólnot mieszkaniowych, hoteli. Pracujemy na atestowanych środkach czystości, w 100% biodegradowalnych.

Na życzenie klienta wystawiamy zaświadczenie o wykorzystanych środkach, czasie ich działania na podłodze, zastosowanej dawce oraz składzie chemicznym środka czyszczącego.

certyfikowana kadra

Certyfikowana kadra

Stale podnosimy nasze kwalifikacje i zdobywamy certyfikaty aby sprostać nawet najsurowszym wymaganią naszych klientów

atestowane środki

Atestowane środki

Korzystamy tylko z atestowanych środków. Zapewnia to 100% pewność i bezpieczeństwo.

kompleksowa praca

Kompleksowa praca

Współpracujemy z klientem na wielu płaszczyznach, służąc mu naszym doświadczeniem i starając się znaleźć najlepsze rozwiązania nawet dla bardzo nietypowych sytuacji.